Pochodzę z Turku, małego, acz jakże urokliwego miasteczka w centrum Polski. Od zawsze byłem entuzjastą języków obcych. Ukończyłem studia magisterskie w zakresie etnolingwistyki na UAM-ie i od 2012 roku pracuję jako nauczyciel angielskiego.

 

Moja przygoda z językami

Po raz pierwszy zetknąłem się z językami obcym w podstawówce. Niestety wkuwanie słówek i recytowanie reguł gramatycznych, nie było czymś dla mnie. Takie zajęcia były dla mnie po prostu nudne. Na szczęście na tym się nie skończyło.

Wiedziałem, że musiały istnieć inne, lepsze metody nauki języków obcych. I istnieją! Z nimi nauka stała się  dużo bardziej wydajna i, co najważniejsze, interesująca! Tą wiedzą dzielę się z Tobą na LingTip.pl.

Z własnego doświadczenia wiem, że znajomość języków może zmienić Twoje życie na lepsze. I o to tutaj przecież chodzi.

 

Języki i podróże

nauka angielskiego online korepetycje Ty pewnie też jako dziecko marzyłeś by zobaczyć wielki świat i poznać ludzi z innych krańców świata. Moje marzenie się spełniło! Jak? Właśnie dzięki znajomości języków!

To one zabrały mnie dookoła świata i jestem za tę wiedzę dozgonnie wdzięczny. To, czego doświadczyłem podczas moich wojaży, zmieniło moje życie. Do tej pory byłem w stanie zwiedzić ponad 50 krajów, mieszkać i pracować w 6 (w Meksyku, Chinach, Tajlandii, Indiach, Hiszpanii i Niemczech). W tym czasie opanowałam między innymi angielski, niemiecki, hiszpański, chiński i obecnie pracuję nad moim japońskim oraz francuskim.

Jestem przekonany, że Ty także możesz to zrobić!

 

Czym jest LingTip.pl?

LingTip.pl powstał z zamiarem przekazania Ci świetnej wiadomości: “Nauka języka może być przyjemna, jeśli wiesz jak się do niej odpowiednio zabrać!”

Tutaj znajdziesz informację o tym, jak przełamać pierwsze lody w języku obcym i zacząć go używać. Nauczysz dogadać się za granicą, ale też, jak zdać maturę i zdobyć certyfikaty językowe. Na LingTip.pl znajdziesz masę filmików, gdzie w prosty sposób tłumaczę wszystko, co musisz wiedzieć, by opanować język obcy.

Na stronie znajdziesz także wiele darmowych materiałów i ćwiczeń, które pomogą Ci utrwalić Twoją wiedzę. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia kursów online, jak i wzięcia udziału w korepetycjach online ze mną.

 

Ty też możesz mówić w języku obcym. I to szybciej niż Ci się to wydaje!

 

%d bloggers like this: