korepetycje z angielskiego online nauka przez internet

 

 

 

 

 

 

Skąd to wiem? Ponieważ posiadam siedmioletnie doświadczenie i pracowałem jako nauczyciel angielskiego w 5 krajach. Miałem przyjemność pracować z setkami zadowolonych klientów, którzy tak jak Ty, chcieli poprawić swoje życie, opanowując angielski. Z moim skromnym udziałem udało im się to zrobić.

Poprzez pracę z uczniami, moje wykształcenie i własne doświadczenia z językami, wypracowałem skuteczne metody nauki angielskiego. Krótko mówiąc, wiem jakie wyzwania stoją przed Tobą i tą wiedzą podzielę się podczas naszych zajęć.

 

 

 

 

Metody nauczania

W nauce języka najważniejsza jest komunikacja i aktywne używanie języka. Dlatego od samego początku prowadzę zajęcia po angielsku, skupiam się na przełamaniu barier językowych i podbudowaniu Twojej pewności siebie. Dla niektórych może wydawać się to wyzwaniem, ale uwierz mi, nie taki diabeł straszny, jak go malują. Tutaj znajdziesz kilka powodów, dlaczego jest to tak ważne.

 

 

Badania wykazują, że kolejnym czynnikiem koniecznym do odniesienia sukcesu w nauce języka obcego jest silna motywacja. Z tego powodu na początku naszych zajęć skoncentrujemy się na omówieniu Twoich oczekiwań, wyznaczeniu konkretnych celów i stworzeniu pozytywnego podejścia do języka. W ten sposób ustalimy plan nauki, który najlepiej będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Chcesz już teraz zrobić pierwszy krok do opanowania angielskiego?

Skontaktuj się ze mną!

 

zajęcia online nauka korepetycje przez internet angielski

Dostępne kursy

Prowadzę kursy dla tych, którzy chcą przystąpić do egzaminu maturalnego, certyfikatu Cambridge czy chcą skupić się na udoskonaleniu konkretnej umiejętności. Wszystkie zajęcia zarówno indywidualne, jak i grupowe, dostosowane są do potrzeb uczniów. Istnieje również możliwość stworzenia innych kursów.

Sprawdź, na jakim poziomie jesteś i wybierz odpowiedni kurs!

Przygotowanie do certyfikatów Cambridge FCE CAE PET KET korepetycje, zajęcia online przez internet

Kursy przygotowawcze do egzaminów Cambridge

1 Angielski korepetycje online

Inne kursy językowe

Dodatkowe zalety

Po każdych zajęciach otrzymasz wiadomość z plikiem PDF, gdzie znajdziesz:

  • zrzuty ekranu z zajęć,
  • listę słówek, które poznałeś w czasie lekcji,
  • komentarz do zajęć,
  • wskazówki,
  • linki do przydatnych zasobów online,
  • pracę domową.

Pamiętaj, że zawsze możesz nagrać zajęcia i wrócić do nich, kiedy masz na to ochotę.

 

Dostępność

Istnieje tylko ograniczona ilość zajęć, które mogę przeprowadzić w ciągu tygodnia. Proszę więc o kontakt, by ustalić możliwe godziny zajęć.

 

Cennik

Zajęcia trwają pełną godzinę (60 minut). Stawki naliczane są w zależności od ilości godzin zawartych w kursie według cennika podanego poniżej.

stawki zajęcia korepetycje online przez internet cennik ceny lingtip

Jeśli jesteś zainteresowany zajęciami, zapoznaj się także z regulaminem zajęć.

Skontaktuj się ze mną i zacznij mówić po angielsku! ⇓

 

 

*Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat korepetycji przez internet i dlaczego są one dla Ciebie świetnym rozwiązaniem, kliknij tutaj.

%d bloggers like this: