KONKURS! – 5 zajęć z wymowy amerykańskiej GRATIS

Zostań jednym z trzech szczęśliwych zwycięzców darmowego, pięciogodzinnego kursu wymowy amerykańskiej!

Dowiedź się jakie błędy najczęściej popełniamy, mówiąc w języku angielskim. Czy wiesz, co trzeba zrobić, żeby mówić jak amerykański native speaker i co znaczą te dziwne znaczki ə ʌ æ ɪ ʊ ɜ:, z którymi spotkałeś się już pewnie w słowniku?

Podczas tego kursu skupimy się na wymowie angielskich samogłosek, ponieważ sprawiają one Polakom szczególnie duże trudności. Dlaczego? W języku polskim posiadamy ich tylko 6 (a,e,i,o,u,y) w angielskim natomiast jest ich aż 11!!!!

Tutaj dowiesz się także jak wyćwiczyć ich wymowę, podzielę się z Tobą kilkoma przydanymi trikami, dzięki którym szybciej zabrzmisz jak native speaker.

 

Warunki konkursu

Co trzeba zrobić, żeby wygrać tę nagrodę?

Do niedzieli (20.0.6.2021) do godziny 15:00:

  1. Prześlij krótki (1-2-minutowy) filmik, w którym przedstawisz się po angielsku i powiesz, dlaczego chciałbyś wziąć udział w tym kursie.
  2. Dodatkowo możesz zasubskrybować moje konto na Instagramie (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś), polubić niektóre z moich filmików i wspomnieć o mnie Twoim znajomym.
UWAGA!
Biorąc udział w konkursie, zobowiązujesz się na wzięcie udziału we wszystkich poniżej wymienionych zajęciach i poświęcenie dziennie godziny ekstra po zajęciach na pracę domową. Między poszczególnymi zajęciami zawsze będziesz miał przynajmniej jeden dzień przerwy, który musisz wykorzystać na utrwalanie tego, czego nauczyliśmy się podczas poprzednich zajęć — nie bój się, nie będzie tak strasznie 😛

Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni w niedzielę (20.06.2021) do godziny 19:00.

 

Terminy zajęć (nie ulegają zmianie)

Sprawdź czy jesteś stanie uczestniczyć we wszystkich z poniższych spotakań. Jest to wymogiem przystąpienia do konkursu.

Data Czas zajęć
21. czerwca 2021 (poniedziałek) 20:00 – 21:00
23. czerwca 2021 (środa) 20:00 – 21:00
25. czerwca 2021 (piątek) 19:00 – 20:00
28. czerwca 2021 (poniedziałek) 20:00 – 21:00
30. czerwca 2021 (środa) 20:00 – 21:00

Zajęcia odbędą się na platformie ZOOM, dalsze szczegóły zostaną bezpośrednio przesłane do zwycięzców konkursu.

 

Czego nauczysz się na kursie?

Celem tego kursu jest zapoznanie się z amerykańskimi samogłoskami. Dowiesz się jak je poprawnie wymawiać, rozróżniać oraz stosować w wypowiedzi.

 

Dlaczego organizuję ten konkurs?

Obecnie przygotowuje kompleksowy kurs wymowy amerykańskiej i chciałbym stworzyć jak najlepszy produkt odpowiadający potrzebom uczniów. Nie znam lepszego sposobu na opracowanie przystępnego kursu niż przeprowadzanie go z uczniami. Będę wdzięczny za Twój feedback, opinie oraz sugestię.

 

twitterpinterestyoutubeinstagram

Adam

language addict

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: